Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 A*

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Aints*
Admin
Admin
Aints*


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-05-07

A* Empty
RašytiTemos pavadinimas: A*   A* I_icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 11:49 am

Tikriausiai teks būti pirmai, kaip įprasta. A* 555486

Esu vardu aš Aistė, nickas kilęs iš šaltos arbatos, kurią sugalvojo kažkoks egiptietis ir kuri prilipo tėčiui kai išgirdo, o poto ir visiems kitiems : D

Man jau netgi 16 metų, esu aukšta, šviesių plaukų ir mėlynų akių kaunietė.
Esu gan energynga, judri nusišnekėtoja. Greitai supykstanti, deja nemokanti pykčio laikyti ilgaiu nei porą dienų.
Mano pomėgiai daugiau ar mažiau susija su HH, tiesiog dievinu ir stilių ir muziką. Labiausiai myliu Kanye West'ą, mėgstu piešti, anais metais nusipirkus dažų bandžiau piešti gatvės grafitį, aišku kieme, bet poto nusprendžiau, kad geriau piešiu ant popieriaus lapo. : D
Kažkada šokau HH, bet teko grupę palikti, nes nespėjau su mokslais, o kai norėjau grįžti, sužinojau, kad treneris išėjo, o likusi bobikė nelabai ką ir temokino šokti, ką gi šokių karjera nenusisekė. : D
Didžiausią simpatiją rodau vaikinams plačiais drabužiais : DDDD Draugės pusbrolis visai tinkamas tik per senas ; DDD Jau ne į temą varau : D Šeip gražiausias tai Tom'as Kaulitz'as, ir galit nebpult manęs, akd man patinka Tokio Hotel, nes aš kandžiojuos : DDD Ne šeip juokauju. Esu draugiška, stengiuos nesivelti į pykčius ir tikiuosi priimsit ir draugausim, vat ;D

Keletas išansktinių atsakymų: Kodėl susikūriau temą? Nes man patinka dėmėsys.
Kodėl išvis čia užsiregistavau? Nes man patinka forumai, kuriuose niekas nemiega, yra veiklos. Ką veikiu laisvalaikiu? Piešiu, biški groju ir daug išsidirbinėju.

Manau mes visos čia labai sutarsim, na o dabar klauskit ko tik norit manęs, atsakysiu į viską viską : D
Atgal į viršų Go down
https://love-bug.forumlt.com
Selena.~
LOOK AT ME!
LOOK AT ME!
Selena.~


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-05-09
Age : 32

A* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A*   A* I_icon_minitimeSk. 05 10, 2009 1:03 am

Labas labas;D*
Atgal į viršų Go down
http://starshome.forumotion.com/forum.htm
Vanity.
LOOK AT ME!
LOOK AT ME!
Vanity.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-05-07
Age : 30

A* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A*   A* I_icon_minitimePir. 05 11, 2009 12:01 pm

Sveika ;DDDD
O kuo tu groji? ;D
Atgal į viršų Go down
shine.`
LOOK AT ME!
LOOK AT ME!
shine.`


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-08-07

A* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A*   A* I_icon_minitimePen. 08 07, 2009 9:44 am

Heyy.~
Malonu susipažinti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





A* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A*   A* I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
A*
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Susipažinkime :: Narių prisistatymai-
Pereiti į: